Moje

moderování

Pořádáte ples, firemní večírek, městské slavnosti, hudební
festival, módní přehlídku, vernisáž nebo akci pro děti?
Potřebujete namluvit instruktážní video, reklamní spot nebo propůjčit hlas interaktivním hračkám? Tady jste správně!

Míša Jadrná

Moderátorka s více než dvacetiletou praxí 

Profesionálně se moderování začala věnovat v roce 1998, kdy působila jako regionální zpravodajka TV Prima. Později přešla do nově otevřené liberecké pobočky Rádia Černá Hora, také působila na rádiích Kiss Delta, Jizera, SeeJay Rádio, TIP Rádio a spolupracovala s Českým rozhlasem 3.

Ročně odmoderuje mnoho společenských akcí a její hlas můžete znát z rozhlasových a televizních reklam. Pravidelně také namlouvá instruktážní filmy, propůjčuje hlas dětským hračkám a interaktivním školním pomůckám.

Audio ukázky

Míša Jadrná se odmala věnovala recitaci a herectví ve varnsdorfském divadelním spolku „Doteky“. Později se s rodiči přestěhovala do Liberce, kde 20 let působila v Uměleckém sdružení Bohém.

Svůj hlas propůjčila mnoha postavám v různých rozhlasových hrách a pořadech, také mluvícím hračkám a knížkám od firmy PAFAAS. Nejčastěji spolupracuje s pražským televizním a dabingovým studiem Leontýnka, pro které namlouvá reklamní spoty, instruktážní videa a dokumentární filmy. 

Video ukázky

Klientské reference

Jiří Kolář

Předseda Kynologického klubu Liberec – Pavlovice

S Míšou se známe od roku 1999 a spolupracuji s ní nejen jako služební psovod, ale i jako pořadatel akcí, které pořádám pod hlavičkou Kynologického klubu Liberec-Pavlovice. Moderovala různé akce, kde jsme prováděli ukázky výcviku služebních psů. Byla profesionální od samého začátku, protože po několikáté ukázce už nepotřebovala podrobný doprovodný text, neboť se rychle seznámila s tím, co naši psi umí, a dokázala to komentovat vlastními slovy. V roce 2019 jsme slavili 10. výročí PEJSKAŘSKÉHO PLESU, který moderuje od samého začátku. Nedokážu si představit, že by probíhal bez ní, protože moderuje s citem, perfektně dokáže navázat kontakt s diváky a bravurně provází celým večerem, navíc je „ozdobou“ této akce. Těším se na naši další spolupráci.

Mgr. Radek Ostrčil

Pyro & Art s.r.o.

Už skoro dvacet let máme možnost při vzájemné spolupráci obdivovat profesionalitu moderátorky Míši Jadrné. Vždy dokonale připravená, vždy s úsměvem, vždy s nadhledem a vtipem. Ne vždy to s námi má jednoduché, protože ji jako ohňostrojařská firma často stavíme mezi plameny, kde musí čelit nejen standardním nástrahám moderátorského řemesla, ale i rizikům spojeným s ohňostrojnou produkcí. Míša Jadrná ale zvládá všechna úskalí s přehledem a často bývá jako moderátorka na scéně hvězdou nejzářivější, takže výsledkem je, i díky ní, vždy perfektní představení.

Ing. Michal Jirkovský

Výkonný ředitel info.com s.r.o.

Míša je sympatická, veselá, pohotová dáma, která velice přirozeně dokáže navázat kontakt s publikem. Svým vystupováním podtrhne význam akce, kterou provází, udrží její rytmus, je schopna improvizovat a přitom sledovat scénář tak, aby výsledek byl vždy co nejlepší. V rámci naší významné společenské akce, které je nepostradatelnou součástí, s ní máme jen ty nejlepší zkušenosti.

MgA. Lukáš Vláčil

Majitel Partyprogram.cz

S Míšou se znám již řadu let a je nejen skvělá moderátorka, ale hlavně bezvadná a zodpovědná osoba, která vždy odvede práci na 100%. Vím, že se na ni mohu spolehnout, což je pro mě velmi důležité! Spolupráci s ní mohu jen doporučit 🙂

Pavel Jakubec

Majitel produkce P.J. Art Production s.r.o.

Spolupráce s Míšou je vždy na vysoké úrovni a oceňuji její moderátorskou přípravu a schopnost rychle reagovat na produkční a organizační změny během akce. Líbí se mi její nadhled a klid při spolupráci na našich projektech. Velmi rád budu naší spolupráci rozvíjet.

Kontaktní údaje

Kurzy pro radost - úspěšná komunikace

Umět správně mluvit na veřejnosti se může zdát jako hračka, ale ne každý to hravě dokáže. Lektorka Michaela Jadrná vám v kurzu „Úspěšná komunikace“ poradí, jak na to. Pokud se chcete dozvědět, jak se profesionálně rozmluvit, jak si připravit svou reč, jakých chyb se vyvarovat a především, jak se zbavit trémy, tak právě vám je určen tento kurz.