Dárkové

Poukazy

Jsou situace, kdy chcete blízkým, přátelům nebo kolegům udělat radost neotřelým dárkem. Jedna z mnoha možností je poukaz na individuální i skupinovou hodinu rétoriky, lekci češtiny nebo zajímavý seminář. Zde můžete pořídit vše…

poukaz
poukaz
poukaz
poukaz

Udělejte radost ostatním

Vhodný jako individuální dárek pro milovanou osobu i jako firemní voucher pro nejvyšší představenstvo.

Radost se dá udělat mnoha způsoby. Dárkový poukaz nejvíce ocení lidé, kteří jsou na pozicích, kde musí mluvit k veřejnosti. Jsou pod neustálým tlakem, nemluví tak, jak by si sami představovali a chtějí se ve svém projevu zlepšit. Poukaz udělá radost také těm, kteří by si naopak práci s hlasem a mluveným projevem chtěli jen vyzkoušet a prověřit své možnosti. 

Vyberte si přesně to, co potřebujete

Všechny dárkové poukazy mají platnost 1 rok od zakoupení. Jejich využití a zamluvení termínu je nutné následně domluvit přímo s lektorkou.

Řekněte o mně svým přátelům

Kontakt

Kurzy pro radost - úspěšná komunikace

Umět správně mluvit na veřejnosti se může zdát jako hračka, ale ne každý to hravě dokáže. Lektorka Michaela Jadrná vám v kurzu „Úspěšná komunikace“ poradí, jak na to. Pokud se chcete dozvědět, jak se profesionálně rozmluvit, jak si připravit svou reč, jakých chyb se vyvarovat a především, jak se zbavit trémy, tak právě vám je určen tento kurz.